Par mums

Latvijas Avīze

Linda Rasa
“Latvijas Avīzes” galvenā redaktore
linda.rasa@latvijasmediji.lv
Ivars Bušmanis
"Latvijas Avīzes" galvenās redaktores vietnieks
ivars.busmanis@latvijasmediji.lv
Māris Antonevičs
"Latvijas Avīzes" galvenās redaktores vietnieks
maris.antonevics@latvijasmediji.lv
Anita Bormane
"Latvijas Avīzes" galvenās redaktores vietniece
anita.bormane@latvijasmediji.lv

Žurnāli

Dace Terzena
Žurnāla “Mājas Viesis” galvenā redaktore
dace.terzena@latvijasmediji.lv
Sandra Ruska
Žūrnāla “Praktiskais Latvietis” galvenā redaktore
sandra.ruska@latvijasmediji.lv
Dace Deksne
Žurnāla “Praktiskie Rokdarbi” galvenā redaktore
dace.deksne@latvijasmediji.lv
Anita Pirktiņa
Žurnāla “AgroTops” galvenā redaktore
anita.pirktina@latvijasmediji.lv
Linda Dombrovska
Žurnāla “Medības” galvenā redaktore
linda.dombrovska@latvijasmediji.lv
29415834
Arnis Terzens
Žurnāla “Planētas Noslēpumi” galvenais redaktors
arnis.terzens@latvijasmediji.lv
Aija Austruma
Žurnāla “Spīgana” galvenā redaktore
aija.austruma@latvijasmediji.lv
29404222

Reklāma

Aigars Stankēvičs
Reklāmas aģentūras direktors
aigars.stankevics@latvijasmediji.lv
67096698
Mudīte Krūmiņa
Reklāmas aģentūras direktora vietniece
mudite.krumina@latvijasmediji.lv
67096361
Velta Vilcāne
Reklāmas biroja vadītāja
velta.vilcane@latvijasmediji.lv
67096699
Elīna Hudobkina-Visocka
Interneta grupas reklāmas projektu vadītāja
elina.hudobkina@latvijasmediji.lv
29400006
Edvīns Kamoliņš
Žurnāla “Praktiskais Latvietis” reklāmas projektu vadītājs
edvins.kamolins@latvijasmediji.lv
67096677

Izdevniecība

Evija Veide
Izdevniecības "Latvijas Mediji" vadītāja
evija.veide@latvijasmediji.lv
Inga Ābelīte
Izdevniecības "Latvijas Mediji" redaktore
inga.abelite@latvijasmediji.lv
Jūlija Dibovska
Izdevniecības "Latvijas Mediji" redaktore
julija.dibovska@latvijasmediji.lv

Mārketings un realizācija

Inese Rone
Mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore
inese.rone@latvijasmediji.lv
Linda Rumka
Sabiedrisko attiecību vadītāja
linda.rumka@latvijasmediji.lv
26459988
Aldis Paegle
Realizācijas daļas direktors
aldis.paegle@latvijasmediji.lv
67096613

Administrācija

Inese Pundure
Administratīvās daļas vadītāja
inese.pundure@latvijasmediji.lv
67096600
Anna Dzalbe
Galvenā grāmatvede
anna.dzalbe@latvijasmediji.lv
67096601

Kurzemes Radio

Inese Skujāne
Reklāmas un mārketinga daļas vadītāja
reklama@kurzemesradio.lv
20074444
Dace Blūma
Radio ziņu redaktore
info@kurzemesradio.lv
63341417
Signe Krebse
Radio ziņu redaktore
info@kurzemesradio.lv
63341417

Animācijas filmu studija DAUKA

Ģirts Skuja
Valdes loceklis
dauka@latvijasmediji.lv

Sadarbības partneri - portāls LA.LV

Ainārs Sauka
LA.LV galvenais redaktors
ainars.sauka@la.lv
Krista Dzidzēviča
LA.LV redaktore
krista.dzidzevica@la.lv
Laura Blumberga
LA.LV redaktore
laura.blumberga@la.lv

Kontakti

local_phone

Zvaniem

tel.: 67096600

mail_outline

Ziņojumiem

info@latvijasmediji.lv

place

Adrese

AS "Latvijas Mediji"
Toma iela 4
Rīga, LV-1003

account_balance

Darba laiks

Darba dienās:
9:00 - 17:00

Kontakti
Telefons: +371 67096600
E-pasts: info@latvijasmediji.lv
Adrese: AS "Latvijas Mediji", Toma iela 4, Rīga, LV-1003
Rekvizīti
Reģ. nr.: LV40103027253
Banka: Luminor Bank
Bankas kods: RIKOLV2X
Norēķinu konts: LV53RIKO0000082853738